Každý oděv s láskou připravuji. Návrhem počínaje  a vlastní výrobou konče. Oděvy dekoruji ručním barvením a malbou, každý kus je jedinečný a je označený signaturou Ka.


V mé kolekci najdete dva druhy oděvů. Modely vyráběné v malých kolekcích, stejného střihu, v různých velikostech, barvách a malbách. A modely, které tvořím pouze v jednom provedení jako jeden jediný neopakovatelný originál. Ten je označen zvláštní visačkou „jediný“.

 

Použité materiály jsou většinou přírodní a české výroby. Materiálové složení najdete na všité etiketě na rubní straně výrobku.

 

Oděvy jsou vysrážené, po vyprání nemění svůj tvar, velikost ani barvu.

 

PRANÍ doporučuji v pračce na 40 stupňů, otočené naruby. První praní odděleně nebo se stejně barevným prádlem, může lehce zabarvit prací lázeň. Výrobek je ustálen, jedná se pouze o zbytkové barvivo. Používat prací prášek na barevné prádlo, možno i aviváž. Sušit též naruby, sluneční paprsky by mohly barvám ublížit. Sušení v sušičce nedoporučuji. Žehlit po lícní straně, malby se na žehličku nepřichytí. Materiály mající mačkaný vzhled se nežehlí, jinak vrapování rozžehlíte. Po namočení opět  docílíte mačkaného vzhledu.

 

 

 

V koleci mám haleny, tuniky, trika, mikiny, vesty, šaty, sukně, šatové sukně, kalhoty, kabátky a šátky.